Yeni Konu Gönder Yeni Yorum Gönder
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Tokat Milletvekili Sayın Dr. Reşa
Yazar Konu
Fran4cilles Çevrimdışı
Onursal Üye
*****
Onursal Üye

Onursal Üye


Üye Bilgileri
Kayıt Tarihi : Oct 2012
Mesaj Sayısı : 230
Kaçıncı Üye : 18080
İtibar Puanı: 0
Nerden: Eskişehir
Cinsiyet: Erkek
Rep Ver :

Ruh Halim
Cilgin
Neyizzz Bizzz??? | MaNYaĞıZZZ |
Yorum: #1
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Tokat Milletvekili Sayın Dr. Reşa
Ülkemizde huzurun, mutluluğun kalmadığı bir dönemde, Tokat ilinde partimizin istişare toplantısını yapıyoruz.

Her geçen gün, bir önceki zaman dilimini aradığımız günümüzde, her gün şehitler, gaziler vererek yüreklerimiz yanıyor. Analar, babalar ağlıyor, çocuklar öksüz kalıyor. Durum gittikçe zorlaşıyor, ağırlaşıyor.

Ülkemizin birlik ve beraberliğini koruması ve güçlendirmesi gereken iktidar da, maalesef ne yapacağını bilemez bir durumda bekliyor. Ülkemizde milletvekilleri kaçırılıyor, tırlar yakılıyor, yollar kesiliyor, karakollar basılıyor, bombalar atılıyor, bebekler ve masum insanlar ölüyor. Bunun yanında İl başkanından, sade vatandaşa kadar insanlar kaçırılıyor. Tam bir kaos ve kargaşa ortamına doğru gidiliyor.

AKP iktidarı ve başbakan da, bu olaylar “bundan sonra böyle olmayacak, gerekeni yapacağız” diyerek günü geçirmeye, durumu yumuşatmaya, uyutmaya çalışıyor.

İşte kanın oluk gibi aktığı, şehirlerin yakıldığı, umutların kırılmaya başladığı ortamda, her zaman ki gibi MHP’si ses veriyor, genel başkan Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ gürlüyor. “Bu milletin kardeşliğini kimse bozamaz, bu vatanı kimse bölemez” diyor.

Bu gür sesi milletimiz çok iyi bilmektedir. Bu milletin kurtuluşunun ne olduğu, kardeşliğin nasıl tesis edileceği, kanayan yaranın nasıl tedavi edileceği bu seste bulunmaktadır.

Batının siyaset laboratuarlarında planlanmış ve sinsice projelendirilmiş yüzyıllık tezgâhların nasıl bozulacağını, o gür ses çok iyi biliyor.

Milletimiz etnik bölünmeyi amaçlayan kanlı terörün ve etnik tahriklerinin hedefinin, Türkiye’mizin milli birliği, toprak bütünlüğü ve milli varlığı olduğunu çok iyi biliyor.

Bugünkü kaos ortamının, kanlı bilançoların siyasi sorumlusu, 3 dönemdir tek başına iktidar olan AKP’dir. Milletimiz bu siyasi partiye oy verirken sorunları çoğalt diye değil de, çöz diye vermiştir. Ancak sonuç böyle olmamıştır.

Bölücülüğe gösterilen her tolerans, teröre verilen her ümit; kan, gözyaşı ve ağır bir maliyet olarak karşımıza çıkmaktadır. Sonuçta bölücü terör, tahammül edilemeyecek konuma getirilmiştir.

Yani Türk milleti bağrına düşen ateşin yangınıyla imtihan edilmektedir.

İşte bu ortamda teröre ve her türlü hainliğe direnen MHP’sidir.

Artık milletimiz terörün bitmesini, teröristlerin yok edilmesini, kardeşliğin tekrar tesis edilmesi ve barışın gelmesini istemektedir. Bunu da Milliyetçi Hareket Partisi’nin yapacağını görmektedir. Son kamuoyu yoklamaları da bunun bariz göstergesidir.

Hainliğin her gün kol gezdiği günümüzde, MHP’sinin kararlı ve vakur duruşu, milli ve manevi değerlere bağlılığı geleceğimiz için bir umuttur. Dün olduğu gibi bugünde yarında, bağımsızlığımızın ve milli birliğimizin teminatı olmaya devam edecektir.

MHP’si 4 Kasım’da 10. Büyük Kurultayını yapacaktır. Kurultay ülkemizin çok zor günler geçirdiği zaman diliminde yapılacaktır. Bundan dolayı kurultayımızın tek ses ve tek yürek olarak yapılması gerekmektedir.

Ağır şartların yaşandığı zamanımızda, ülkemizin geleceği MHP’nin dik duruşuna bağlıdır. Bu kurultayda bütün dünyaya çok önemli mesajlar verilecektir.

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ ve kadroları kurultaya çok önem vermekte, yoğun bir çalışma mesaisi ile hazırlanmaktadır.

Gelecek seçimlerde tek başına MHP iktidarı dileğimizle, şimdiden kurultayımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum.
05-10-2012 05:50 PM
Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu Gönder Yeni Yorum Gönder


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi